peeling z czarnuszki
search
  • peeling z czarnuszki

Peeling z czarnuszki 100 g

10,00 zł
Brutto Wszystkie produkty robione na zamówienie. Czas dostawy 3-4 dni.

Peeling z czarnuszki to specjalnie przygotowana pasta do własnoręcznego nakładania w warunkach domowych.

Rewelacyjnie sprawdza się w walce z łupieżem.

Ilość

Efekty Peelingu z czarnuszki

Peeling z czarnuszki wykazuje działanie złuszczające martwy naskórek i pobudzające mikrokrążenie skóry. Skóra staje się bardziej dotleniona, gładsza.

Peeling jest prostym zabiegiem kosmetycznym, który z powodzeniem można wykonać samemu w domu. Pozostawia skórę oczyszczoną , delikatną i świeżą. Doskonale rozjaśnia skórę, pobudza mikrokrążenie i przyczyni a się do lepszego wchłaniania kremów czy maseczek.

Co daje peeling z czarnuszki ?


Gruntowne złuszczenie naskórka całego ciała warto przeprowadzić raz w tygodniu. Dzięki niemu zostaną usunięte zanieczyszczenia skóry, obumarłe komórki naskórka, a także odblokowane ujścia gruczołów łojowych co w konsekwencji zapobiegnie powstawaniu zaskórników.  Peeling z czarnuszki doskonale przygotowuje skórę pod: makijaż, samoopalacz, maseczki, balsamy i odżywki.

Peeling ciała : profesjonalny zabieg na ciało powinien trwać około 10-15 min. Preparat nanosimy na lekko zwilżoną skórę.

Peeling na twarz: nakłada się na zwilżoną skórę omijając okolice oczu i ust, a następnie masuje okrężnymi ruchami przez około 2-5 min i spłukuje wodą